Wycieczka klasy III turystyczno-językowej do stolicy Polski.
W dniach: 27-30 maja uczniowie klasy 3 turystyczno- językowej pod opieką p. Artura Ciempy i p. Grzegorza Jaroniego uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Turyści zwiedzili, między innymi: Muzeum Zagłady Żydów Polskich POLIN, Muzeum Powstania… Czytaj więcej Wycieczka klasy III turystyczno-językowej do stolicy Polski.





