Już dzisiaj nasi wyjeżdżają na staż do Irlandii!

Nadeszła wreszcie długo oczekiwana chwila, kiedy uczniowie naszych klas technikum wyjeżdżają, a raczej wylatują z wrocławskiego lotniska do Irlandii na dwutygodniowy staż – to już dzisiaj, w sobotę 30 listopada 2019 roku! Jest to pierwszy wyjazd uczniów naszej szkoły w ramach projektu PO WER, jesteśmy zarówno zaciekawieni i … po prostu cieszymy się, że szkoła daje możliwości swojej młodzieży na wszechstronny rozwój.

Młodzież jest w pełni przygotowana do wyjazdu i odbyła następujące szkolenia przygotowawcze:

-kurs języka angielskiego przygotowujący do pracy w irlandzkich firmach

-przygotowanie psychologiczno-pedagogiczne

-przygotowanie kulturowe

-szkolenie BHP.

Podczas pierwszego wyjazdu na staż do Irlandii naszym uczniom towarzyszyć będą przez pierwsze kilka dni dyrektor szkoły Jolanta Ozimek oraz nauczyciel przedmiotów zawodowych Ilona Mróz, aby zapoznać się na miejscu z warunkami pobytu. Natomiast opiekunami będącymi z naszymi uczniami przez cały dwutygodniowy pobyt będą Agnieszka Pieprzyk i Grzegorz Jaroni.

Bardzo, bardzo kibicujemy naszym kolegom i koleżankom udającym się za granicę, będziemy mieli z nimi stały kontakt i będziemy prezentować na łamach tej strony informacje o wszystkich działaniach i o pracy, którą będą wykonywać w irlandzkich firmach. A zatem … do zobaczenia wkrótce!