Mikołajkowe siatkarskie emocje!

6 grudnia – w Mikołajki – w scenerii nowej i pięknej hali sportowej w Szczawnie-Zdroju odbył się mecz siatkarski uczniowie kontra nauczyciele.

Po wspaniałej, zaciętej walce i „zabójczych” piłkach Grzesia z IV TOT (siatkarskiego zawodowca) zwyciężyła, po przegraniu pierwszego seta drużyna pedagogów wynikiem 3:1. W meczu bardzo czynnie (niekiedy) zaznaczył swój udział sędzia główny

Kibice, którzy licznie pojawili się w hali, raczej się nie nudzili i żywiołowo dopingowali siatkarzy.
Wszystkim graczom należą się podziękowania i gratulacje za poświęcenie i uczciwą walkę. Kilkoro siatkarzy udział w meczu okupiło kontuzjami, cóż – sport to zdrowie! Życzymy szybkiego powrotu do pełnej dyspozycji, bo sportowcy muszą być twardzi!
Podczas przerw publiczność zabawiały występami dziewczęta z klasy II LO artystycznej.

Wkrótce rewanż!!! Być może nawet w innych konkurencjach. Rozgrywki Mikołajkowe może staną się początkiem „nowej świeckiej tradycji” rywalizacji uczniów z nauczycielami.