Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021
Rozpoczęcie roku szkolnego – 1 września 2020 r.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się w dniu 1 września 2020 roku i ze względów bezpieczeństwa będzie przebiegał z podziałem na trzy tury według następującego porządku:
LICEUM
2 LOart sp -BEATA WILCZEWSKA godz. 9.00, s. 4
2 LOtur sp -ARTUR CIEMPA godz. 9.00, s. 2
2 LOmed sp – JUSTYNA STACHOWIAK godz. 9.00, s. 12
2 LOart g -MAREK KRZESICKI godz. 9.00, s. 25
3 LOart -SYLWIA WIŚNIOWSKA-AUGUSTYN godz. 10.00, s. 5
3 LOmed -RAFAŁ SADOWNIK godz. 10.00, s. 13
TECHNIKUM
1 TOŚ – EWA ŻUK godz. 11.00, s. 7
1TS – AGNIESZKA PIEPRZYK godz. 11.00, s. 16
1 Ti/spec – KATARZYNA ZAWADZKA godz. 11.00, s. 28
1TOŚ/spec – RADOMIRA ŻÓŁCZYŃSKA godz. 11.00, s. 21
2 TOŚ -DOROTA STAROSTA godz. 9.00, s. 7
2TS -MAGDALENA SOSNOWSKA-MIELCZAREK godz. 9.00, s. 11
3TS -GRZEGORZ JARONI godz. 10.00, s. 2
4TOŚ/TS -ILONA MRÓZ godz. 10.00, s. 7
2TOŚ g – BOŻENA BUJAK godz. 9.00, s. 23
2T inf g -BOŻENA MATUSIK godz. 9.00, s. 28
2TOŚ sp -NATASZA GRABIŃSKA godz. 9.00, s. 21
2T inf sp -JOWITA MACHAJ godz. 9.00, s. 27
3Tinf -TOMASZ JAGODZIŃSKI godz. 10.00, s. 26
Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się z zachowaniem ogólnie przyjętych zasad bezpieczeństwa. W szkole przy wejściu jest dostępny płyn, proszę też mieć założone maseczki lub inne dozwolone akcesoria zakrywające usta i nos.
Podział ze względu na godziny rozpoczęcia roku szkolnego:
GODZINA 9.00
2 LOart sp -BEATA WILCZEWSKA godz. 9.00, s. 4
2 LOtur sp -ARTUR CIEMPA godz. 9.00, s. 2
2 LOmed sp – Justyna Stachowiak godz. 9.00, s. 12
2 LOmed sp -TOMASZ PRZENICZNY godz. 9.00, s. 12
2 LOart g -MAREK KRZESICKI godz. 9.00, s. 25
2 TOŚ -DOROTA STAROSTA godz. 9.00, s. 7
2TS -MAŁGORZATA SOSNOWSKA-MIELCZAREK godz. 9.00, s. 11
2TOŚ g – BOŻENA BUJAK godz. 9.00, s. 23
2T inf g -BOŻENA MATUSIK godz. 9.00, s. 28
2TOŚ sp -NATASZA GRABIŃSKA godz. 9.00, s. 21
2T inf sp -JOWITA MACHAJ godz. 9.00, s. 27
GODZINA 10.00
3 LOart -SYLWIA WIŚNIOWSKA-AUGUSTYN godz. 10.00, s. 5
3 LOmed -RAFAŁ SADOWNIK godz. 10.00, s. 13
3TS -GRZEGORZ JARONI godz. 10.00, s. 2
4TOŚ/TS -ILONA MRÓZ godz. 10.00, s. 7
3Tinf -TOMASZ JAGODZIŃSKI godz. 10.00, s. 26
GODZINA 11.00
1 TOŚ – EWA ŻUK godz. 11.00, s. 7
1TS – AGNIESZKA PIEPRZYK godz. 11.00, s. 16
1 Ti/spec – KATARZYNA ZAWADZKA godz. 11.00, s. 28
1TOŚ/spec – RADOMIRA ŻÓŁCZYŃSKA godz. 11.00, s. 21
KLASY PIERWSZE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO MAJĄ ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO O GODZINIE 11.00 W SALACH PODANYCH NA WYWIESZONYCH W BUDYNKU LISTACH